O mne

O mne je celý tento blog. Viac vám o sebe neprezradím. Vážne. V každom článku je kúsok zo mňa. Budem rada, ak sa v ňom aspoň trochu nájdete aj vy. 🙂
Po skončení ktorého filmu sa vám z kina nechcelo odísť? Ktorú knihu ste nepustili z ruky, kým ste neprečítali poslednú stranu? Je miesto, na ktoré sa radi vraciate? Mojou odpoveďou na tieto otázky sú články, ktoré na blogu nájdete. Inšpirujte sa.
Spoznávam. Krásy slovenskej prírody, náročnosť receptov pre lenivé gazdinky, samú seba.
Rada pečiem. Sama som z toho prekvapená, ale je to tak. Recepty sama nevymýšľam. Na to nemám. Recepty v znení za hrsť alebo štipku nemajú šancu. Všetko vážim. Neviem inak. Moje výtvory nie sú ako z časopisu. Neviem ich tak odfotiť. 😀 Mascarpone-banánovo-nutellová torta nám dala zabrať, ale výsledok stál za to.
Z domu mám krásny výhľad na Tatry, ale nenavštevujem ich často. Moje turistické skúsenosti sú chabé. Chýba mi orientačný zmysel. Rada sa strácam. Dobrá spoločnosť sa na turistické potulky našťastie vždy nájde. Malé Karpaty či Kráľovu hoľu by som sama nenavštívila. Na ktorý kopec sa vydáme najbližšie? Sama som zvedavá.
Vysoké Tatry. Najkrajší pohľad.
Knihy sú mojou srdcovkou. Deväť rokov som strávila v kníhkupectve a nestíhala som čítať. Teraz doháňam. Mám rozčítaných niekoľko kníh naraz. Jedna sa číta ľahšie, s druhou sa trápim. Rada sa s vami o ne podelím. Mám tri knihy, ktoré nosím stále so sebou. Alchymista (Pablo Coelho), Čajka (Richard Bach) a Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry). Nedávno som zbierku rozšírila o knihu Gerda: Príbeh veľryby (Adrián Macho). Detské knihy majú svoje čaro.
Máte dobrý knižný tip? Dajte vedieť.

Práve čítam

R.G.B.

Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes. Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Say, Cheese

Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes. Varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes.